سه دهه فعالیت پر فراز و نشیب در قلب تپنده سازمان مدیریت پسماند 05 ژانویه 2020

شهرام فیروزی- مشاور عالی و مدیر اسبق روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند
سه دهه فعالیت پر فراز و نشیب در قلب تپنده سازمان مدیریت پسماند

خدا را شاکرم که با خدمت و فعالیت در عرصه ارتباطات و فرهنگ سازی، یکی از به یاد مانده ترین دوران عمر خود را طی کردم. در این مسیر از همکاران اندیشمند و بزرگوار، در زمینه های اخلاقی و علمی، بسیار آموخته ام و خاطراتی شیرین در صفحه ی ذهنم باقی خواهد ماند.

آخرین اخبار
سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها منصوب شد 18 ژوئن 2019
معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد

سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها منصوب شد

مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، طی حکمی دکتر "امیرعلی بزمونه" را به سمت سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها منصوب کرد.

طرح اصلاح ساختار یک تکلیف قانونی است 18 ژوئن 2019
سکینه اشرفی معاون شهردار تهران

طرح اصلاح ساختار یک تکلیف قانونی است

شهرداری تهران برای گذر از یک سازمان خدماتی به یک سازمان اجتماعی و برای بهبود خدمات رسانی به شهروندان چاره‌ای جز تبدیل شدن به یک سازمان چابک و متناسب را ندارد و از این‌رو، اصلاح ساختار کلان شهرداری یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.

تهران در عرضه بهداشتی دام در کشور پیشگام است 20 ژانویه 2019
ارتقای کیفی جایگاه‌های سه گانه عرضه دام در پایتخت؛

تهران در عرضه بهداشتی دام در کشور پیشگام است

برای انتقال تجارب تهران در زمینه جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام آماده‌ایم/مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ساماندهی عرضه دام زنده در سطح شهر عنوان کرد: این سازمان با تاسیس 3 جایگاه عرضه بهداشتی دام در 3 پهنه جغرافیایی پایتخت، در زمینه ساماندهی عرضه گوسفند زنده و ارائه استاندارد و ایمن دام در کشور پیشگام است، ضمن اینکه ارتقای کیفی فعالیت‌های این 3 جایگاه در دستور کار این سازمان قرار دار

نقش ۲۴۱ میدان و بازار میوه و تره بار در کاهش آلودگی هوای تهران 19 ژانویه 2019
نگاهی به اثرات چند بُعدی فعالیت سازمان مدیریت میادین همزمان با «روز هوای پاک»؛

نقش ۲۴۱ میدان و بازار میوه و تره بار در کاهش آلودگی هوای تهران

فعالیت 241 میدان و بازار میوه و تره بار پایتخت، علاوه بر آثار و پیامدهای مثبتی که بر اقتصاد شهر و وضعیت اقتصادی شهروندان داشته‌اند، تاثیر انکارناپذیری بر کنترل ترافیک و کاهش آلودگی هوای تهران بر جای گذاشته‌اند.

دکتر حناچی از قديمي ترين تطهير كننده تهران تقدیر کرد 19 ژانویه 2019
با هدف تکریم پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) صورت گرفت:

دکتر حناچی از قديمي ترين تطهير كننده تهران تقدیر کرد

دکتر حناچی شهردار تهران عصر پنج شنبه ۲۷ دی ماه با حضور در جمع ۲۰۰۰نفری پرسنل و خانواده هاي سازمان بهشت زهرا(س) در برج ميلاد تهران از صفر آزادی نژاد قدیمی ترین تطهیرکننده تهران تجلیل کرد.

عوارض نوسازی را در ۶۰ روز آینده ندهید، ۲ برابر می‌شود ، افزایش نرخ تراکم ساختمانی براساس نرخ تورم 19 ژانویه 2019
هشدار به شهروندان و سازندگان مسکن:

عوارض نوسازی را در ۶۰ روز آینده ندهید، ۲ برابر می‌شود ، افزایش نرخ تراکم ساختمانی براساس نرخ تورم

شهروندان و سازندگان مسکن اگر می‌خواهند مشمول جرایم و نرخ جدید عوارض نوسازی و تراکم ساختمانی نشوند، حتما در دوماهه پایانی سال نسبت به پرداخت عوارض و تراکم اقدام کنند./برهمین اساس، از شهروندان انتظار میرود در دو ماهه پایانی سال عوارض نوسازی ساختمان خود را پرداخت کنند تا مبلغ عوارض آنان در سال آینده با جرایم دو برابری روبرو نشود.

آخرین مطالعات جهانی نشان می دهد  کاهش ۱۵ درصدی آلودگی هوا با هوشمندسازی شهرها 19 ژانویه 2019
سازمان فاوای شهرداری تهران خبر داد:

آخرین مطالعات جهانی نشان می دهد کاهش ۱۵ درصدی آلودگی هوا با هوشمندسازی شهرها

امروز در تقویم روز هوای پاک است، روزی که ما پایتخت نشینان امسال فقط ۱۷ روز آن را تجربه کرده ایم، اما جالب است بدانید بر اساس آخرین مطالعات انجام شده در معتبرترین مراکز علمی و پژوهشی جهان، با هوشمندسازی شهرها و توسعه اپلیکیشن‌های حوزه محیط زیست، امکان کاهش 10 تا 15 درصدی انتشار گازهای گلخانه‌ای , و میزان آلودگی هوا وجود دارد.

تفسیری که ما امروز در جامعه از اسلام ارائه می کنیم ، با حقیقتی که علمای بزرگ و محققین وپژوهشگران براساس اسناد تاریخی و روشهای علمی استباط وتفسیر متون دینی ارائه می کنند دارای تفاوتهایی است 17 ژانویه 2019
سخنرانی مهندس هاشمی در مراسم افتتاح خوابگاه رفتاری ساخته شده توسط خیرین

تفسیری که ما امروز در جامعه از اسلام ارائه می کنیم ، با حقیقتی که علمای بزرگ و محققین وپژوهشگران براساس اسناد تاریخی و روشهای علمی استباط وتفسیر متون دینی ارائه می کنند دارای تفاوتهایی است

وجه بیش از حد به مناسک و مناسبتها در زندگی اجتماعی در فضای امروز کشور، از اسلام، ديني متفاوت ساخته است، در حالیکه در اسلام اصیل و ناب، مناسک ذیل اخلاق و روابط انسانی و در خدمت بهتر کردن زندگی اجتماعی تعریف می شوند / اولویت دین، رسیدگی به وضعیت ونیازهای مردم است و تعظیم شعائر و مناسبتهای دینی زمانی موثر خواهد بود که ما معیشت ونیازهای اولیه مردم را بتوانیم براورده کنیم.

کسب تقدیر نامه سه ستاره جایزه ارزیابی تعالی منابع انسانی توسط شهرداری منطقه ۱۳ 16 ژانویه 2019
در چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی کشور:

کسب تقدیر نامه سه ستاره جایزه ارزیابی تعالی منابع انسانی توسط شهرداری منطقه ۱۳

شهردارمنطقه 13 در چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی کشور، تقدیر نامه سه ستاره جایزه ارزیابی تعالی منابع انسانی را دریافت کرد.

میادین میوه و تره بار «تعاملات اقتصادی» را به «تعاملات اجتماعی» تبدیل کرده‌اند 16 ژانویه 2019
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان شهردار و شهرداران مناطق:

میادین میوه و تره بار «تعاملات اقتصادی» را به «تعاملات اجتماعی» تبدیل کرده‌اند

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در جلسه شورای معاونان شهردار و شهرداران مناطق پایتخت که با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد، با ارائه گزارشی از خدمات این سازمان گفت: براساس گزارش بانک مرکزی، قیمت محصولات میادین میوه و تره بار در مقایسه با میانگین سطح شهر، در گروه میوه جات 47 درصد، در گروه سبزیجات 34 و نیم درصد و در گروه حبوبات 18 و نیم درصد اختلاف دارد./: سازمان مدیریت میادین نقش مهمی در کنترل قیمت‌ها داشته است